Defne ile en rahat ettiğimiz AVM Trump Towers alışveriş merkezi.

Benim için bir alışveriş merkezine gittiğimde en önem verdiğim kriterler şunlardır.
Çocuğumla gittiğimde rahat edebilecek miyim?
Çocuk tuvaleti var mı? 
Emzirme odası var mı?
Fast food dışında, menüsünde çorba, köfte, pilav bulunan restoranı var mı? Bunlar Defne'nin en sevdiği yemekler de :)
Temizliğe dikkat ediliyor mu?
Kısaca çocuklar düşünülmüş mü en büyük kriterimdi. Çünkü gittiğim yerde Defne rahat ederse ben de rahat ederim.
Bugünler de aradığım kriterlere bir de kızımın içinde sıkılmadan, keyifle gezebileceği, istediği tüm kitapları bir noktada bulabileceğimiz bir yer var mı? eklendi.
Genelde gittiğimiz kitapçılarda aradığımız tüm kitapları bulamıyor ve her kitap için başka bir kitapçıya uğramak zorunda kalıyoruz.
İşte İstanbul'da artık gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz, çocuğunuz için tüm konforun sağlandığı bir yer var. Trump Towers alışveriş merkezi. Daha yeni açıldı ama çocuklar için yaptığı yatırımlar sayesinde annelerin göz bebeği oldu. Başta bizim tabi ki... İçerde
D&R mağazasına girdiğinizde çocuklar için bu kadar kitabın bir arada olduğu başka bir D&R olmadığını göreceksiniz. Bütün yayın evlerinin kitaplarını rahatlıkla bulabiliyorsunuz.
Trump Towers Mall'a ilk kez Disney Micky Mouse gösterisini izlemek için gitmiştik. Alt katta Rasim Köfte'nin çocuk restoranını görünce hem şaşırmış hemde sevinmiştim. İlk defa bir AVM özellikle çocukları düşünerek iyi bir şeyler yapmıştı.
Mini mall adını verdikleri kat ise tam 9 bin m2 ve hepsi çocukların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanmış.  
Ayrıca Kids Concierge hizmeti veriyorlar. Böylece siz keyifle alışverişinizi yaparken isterseniz çocuğunuz burada eğitimli öğretmenlerin kontrolünde bir sürü aktivite yapıp eğlenceli zaman geçirebiliyor. Ben kızımla birlikte alışveriş yapmayı tercih ederim. Ama öyle anlar oluyor ki bu hizmet can kurtarıcı olabiliyor. Deneyimlerimden çok iyi biliyorum :) 

Kısaca bizi artık Trump Towers Alışveriş merkezinde sık sık görebilirsiniz.
Karşılaşmak dileğiyle, sevgiler....
Basın bültenlerini okumak isterseniz işte burada;
Eğlence ve Eğitimin Buluştuğu “İlk” ve “Tek” Adres MiniMall
Trump Towers Mall’un Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen çocuk katı konsepti MiniMall’da çocukların dünyasına yolculuğa çıkıyoruz!

Açıldığı günden bugüne “Aile Boyu Mutluluk” konsepti çerçevesinde hizmet vermeye devam eden ve bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’de sadece çocuklara özel bir alışveriş merkezini hayata geçiren Trump Towers Mall, dünyanın önde gelen çocuk markaları ve tanınmış markaların çocuk konseptlerini bünyesinde barındırıyor.
Alışveriş merkezlerinde çocuğun önemine dikkat çekmek amacıyla Türkiye’de ilk kez Trump Towers Mall bünyesinde kurulan MiniMall katı, sadece çocuk ziyaretçilerine hizmet veriyor. Türkiye’de ilk kez çocuğa bu denli yatırım yapan bir alışveriş merkezi olarak Trump Towers Mall, 9 bin m2’lik bir alanda a’dan z’ye çocuğa, onun hayallerine ve ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunuyor. MiniMall’da çocuk giyim markalarından oyuncak mağazalarına, atölye alanlarından wii platforma, tiyatro sahnesinden kayak alanına kadar çocukların hayal edebileceği her şey bulunuyor.
Konseptin tasarlanma ve hayata geçme aşamalarında focus gruplarla çocuklar ve ebeveynler üzerinde yapılan birçok araştırma neticesinde ortaya çıkan ürünler çocukların istek, ihtiyaç ve hayal dünyaları gözetilerek Minimall’daki yerini aldı. Türkiye’de ilk kez “edutainment” bakış açısıyla çocuklara eğlence ve eğitimi bir arada sunan Trump Towers Mall, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini olumsuz etkileyen hiçbir ürün ya da aktiviteyi bünyesinde barındırmıyor. Aksine çocukları spora, dansa, el becerisine ve kültür sanata yakınlaştırmayı bunun yanı sıra çocukları bu aktivitelerin içine bir fiil dahil etmeyi hedefliyor.
Yine Türkiye’de ilk kez MiniMall’da uygulayamaya geçen Kids Concierge hizmeti sayesinde aileler alışveriş merkezinde rahatça alışverişlerini yaparken çocuklar da profesyonel eğitmenler eşliğinde MiniMall’da birçok atölye çalışması ve eğlenceli aktivitelere katılıyor.
Yeniliklere açık olan çocuklara sürekli farklı içerikler sunmak amacıyla Trump Towers Mall, MiniMall Atölye’de her ay farklı bir eğitmen şirket eşliğinde birçok atölye çalışmasına imza atıyor. Çocuklar her gün 09.00 – 20.00 saatleri arasında el becerilerini geliştiren atölye içeriklerinden bilimsel atölyelere ve interaktif oyunlara kadar eğlendirici ve eğitici çalışmalarına katılıyor.
Dünya markaları ile donanmış Trump Towers Mall’un çocukların eğitilerek eğlendiği ve çeşitli aktivitelerle zenginleştirilmiş 9000 metrekarelik katı MiniMall’da çocukların kendilerini özel ve çocuk gibi hissetmesi için her şey düşünüldü. Çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarını çatısı altında bulunduran Disney, Türkiye’de ilk kez MiniMall’da açtığı tiyatro salonunda çocuklara tiyatro sevgisini aşılıyor. İstanbul Çocuk Tiyatrosu işbirliğiyle ilk kez yerelleştirme uygulanarak Türk oyuncuların canlandırdığı Disney kahramanları farklı maceralarıyla MiniMall Disney Theatre’da minik hayranlarıyla buluşuyor.
Bu çok özel proje kapsamında MiniMall’da yerini alan markalar arasında Catimini, Gap Kids, Goose, Doa, Trump Towers Tiyatro, Burger King, Stickerz, Karamela, Toyzz shop, Alex, Imaginarium, Gymboree, Original Marines, B&G Store, Stride Rite, Haribo, Choco’nette ve Mamino bulunuyor. Ayrıca Ramiz Köfte, D&R ve Caffe Nero gibi markalar ilk kez çocuk versiyonları Ramiz Kids, D&R Kids ve Caffe Nero Kids ile müşterilerine hizmet veriyor.


1 yorum:

  1. Adsız18.6.12

    Ben de gittim cidden cok begendim herkese tavsiye edilir. Ozellikle magazalarin cogunu baska yerde bulamazsiniz....

    YanıtlaSil

Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
back to top